KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9412216
nr 941 2216
Akvarell
Jessica Berg, Skärgårdsmotiv, signerad, 49x39
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:45:19
100 kr
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr